FSMD110-33R
RFE/Fuzetec
Producto No:
FSMD110-33R
Fabricante:
RFE/Fuzetec
Descripción:
RESETTABLE FUSE - SMD, 1812 SIZE
En stock : 1500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 50
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 33V
Current - Hold (Ih) (Max) 1.1 A
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cUL, TUV, UL
Current - Max 100 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 200 mOhms
Series FSMD1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Mfr RFE/Fuzetec
Current - Trip (It) 2.2 A