FTD82-14-C
Panduit Corp
Producto No:
FTD82-14-C
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CONN FERRULE DIN TWO X 10AWG YLW
En stock : 28927
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insulation Insulated
Series Pan-Term®
Length - Overall 25.00mm
Type Two Wire
Size Two x 10 AWG (6.00mm²)
Color Yellow
Mfr Panduit Corp
Style DIN
Package Bulk
Length - Pin 14.00mm