FTLX3613M355
Finisar Corporation
Producto No:
FTLX3613M355
Descripción:
TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
Guía del usuario
Series -
Applications Fibre Channel Links
Data Rate 9.95 ~ 11.3Gbps
Voltage - Supply 3.3V, 5V