Hogar / RF Antennas / FXP290.07.0100A
minImg
FXP290.07.0100A
Taoglas Limited
Producto No:
FXP290.07.0100A
Fabricante:
Taoglas Limited
Descripción:
RF ANT 915MHZ FLAT PATCH CAB ADH
En stock : 14923
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range 902MHz ~ 928MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination IPEX MHF2
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.004" (0.10mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type Flat Patch
Frequency (Center/Band) 915MHz
Power - Max 5 W
Mfr Taoglas Limited
Features Cable - 100mm
Return Loss -20dB
Package Bag
Gain 1.5dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)