G3VM-201WR(TR05)
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
G3VM-201WR(TR05)
Paquete:
S-VSON4T (3.4x2.1)
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 350MA 0-200V
En stock : 380
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 350 mA
Termination Style SMD (SMT) Tab
Output Type AC, DC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 0 V ~ 200 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package S-VSON4T (3.4x2.1)
Series G3VM
Package / Case 4-LDFN
On-State Resistance (Max) 8 Ohms
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 1.22VDC