G3VM-351AY1
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
G3VM-351AY1
Paquete:
4-DIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
En stock : 71
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 100 mA
Termination Style PC Pin
Output Type AC, DC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 0 V ~ 350 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-DIP
Series G3VM
Package / Case 4-DIP (0.300", 7.62mm)
On-State Resistance (Max) 35 Ohms
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Package Bulk
Voltage - Input 1.27VDC