G3VM-401AY2
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
G3VM-401AY2
Paquete:
4-DIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
En stock : 398
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 120 mA
Termination Style PC Pin
Output Type AC, DC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 0 V ~ 400 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-DIP
Series G3VM
Package / Case 4-DIP (0.300", 7.62mm)
On-State Resistance (Max) 35 Ohms
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Package Tube
Voltage - Input 1.27VDC