G3VM-601AY1
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
G3VM-601AY1
Paquete:
4-DIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 90MA 0-600V
Guía del usuario
Load Current 90 mA
Termination Style PC Pin
Output Type AC, DC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 0 V ~ 600 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-DIP
Series G3VM
Package / Case 4-DIP (0.300", 7.62mm)
On-State Resistance (Max) 60 Ohms
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Package -
Voltage - Input 1.27VDC