GES99F-A-C0
Panduit Corp
Producto No:
GES99F-A-C0
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
GROMMET EDGE SOLID BLACK 1=100'
En stock : 44
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Diameter - Inside -
Color Black
Panel Cutout Dimensions Edging - 100' L (30.48m)
Bushing, Grommet Type Grommet - Edging, Solid
Material Polyethylene (PE)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Series GE
Panel Thickness 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)