GFL36000R
Sprague-Goodman
Producto No:
GFL36000R
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 1-36PF 1000V TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 550 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 1.020" (25.91mm)
Voltage - Rated 1000 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 1 ~ 36pF