GGN12031
Sprague-Goodman
Producto No:
GGN12031
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.837" (21.30mm)
Voltage - Rated 750 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 12pF