GGV30000
Sprague-Goodman
Producto No:
GGV30000
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 350 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 1.703" (43.26mm)
Voltage - Rated 1250 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 30pF