GKYB20066
Sprague-Goodman
Producto No:
GKYB20066
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 300 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Series SURFTRIM® GKYB
Capacitance Range 5.5 ~ 20pF