GL10-P4551
SICK, Inc.
Producto No:
GL10-P4551
Fabricante:
SICK, Inc.
Descripción:
SENSOR RETROREFLECTIVE 12M PNP
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 60°C (TA)
Ingress Protection IP67
Response Time 1ms
Sensing Distance 5.906" ~ 472.441" (150mm ~ 12m)
Output Configuration PNP
Sensing Method Retroreflective
Light Source Red (625nm)
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series G10
Voltage - Supply 10V ~ 30V