Hogar / Delay Lines / GL2L5MS220D-C
minImg
GL2L5MS220D-C
Susumu
Producto No:
GL2L5MS220D-C
Fabricante:
Susumu
Descripción:
IND DELAY LINE 2.2NS 1 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series GL2L
Package / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Mfr Susumu
Tolerance ±0.050nS
Delay Time 2.2 ns
Package Bulk
Mounting Type Surface Mount
Impedance 50 Ohms
Product Status Obsolete
Current 100 mA
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max