GLF2012T2R2M
TDK Corporation
Producto No:
GLF2012T2R2M
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
0805 (2012 Metric)
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 700MA 100MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 210mA
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm
Inductance 2.2 µH