GLM50-24G
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Producto No:
GLM50-24G
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
En stock : 212
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series GLM50 (50W)
Power (Watts) 50W
Type Open Frame
Efficiency 85%
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC