GMC15R88
QT Brightek (QTB)
Producto No:
GMC15R88
Fabricante:
QT Brightek (QTB)
Descripción:
1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE ROW CA
Guía del usuario
Internal Connection Common Anode Row, Common Cathode Column
Series GMz15xx88
Configuration 8 x 8
Color Red
Mfr QT Brightek (QTB)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V
Package Bulk
Size / Dimension 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.90mm x 37.90mm x 10.20mm)