GNR30ACZ
Sensata-Crydom
Producto No:
GNR30ACZ
Fabricante:
Sensata-Crydom
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Guía del usuario
Load Current 30 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 600 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Series GNR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 180 ~ 280VAC