GR12X4X24PG
Panduit Corp
Producto No:
GR12X4X24PG
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CABLE BASKET 12"X4"X24"
Guía del usuario
Series GridRunner™
For Use With/Related Products GridRunner™ Underfloor Cable Routing System
Mfr Panduit Corp
Features 12" W x 4" H x 24" L (304.8mm x 101.6mm x 609.6mm)