GR21X4X48PG
Panduit Corp
Producto No:
GR21X4X48PG
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CABLE BASKET 21"X4"X48"
Guía del usuario
Series GridRunner™
For Use With/Related Products GridRunner™ Underfloor Cable Routing System
Mfr Panduit Corp
Features 21" W x 4" H x 48" L (553.4mm x 101.6mm x 1219.2mm)