GSC25B-700
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
GSC25B-700
Fabricante:
MEAN WELL USA Inc.
Descripción:
LED DRVR CC AC/DC 18-36V 700MA
En stock : 104
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max) 277VAC
Termination Style Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CB, CCC, CE, ENEC, KEMA-KEUR
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 700mA
Ratings IP40
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series GSC25B (25W)
Power (Watts) 25 W
Type Constant Current
Efficiency 88.5%
Voltage - Output 18 ~ 36V