GST280A48-C6P
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
GST280A48-C6P
Fabricante:
MEAN WELL USA Inc.
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 280W
En stock : 1486
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 5.84A
Series GST280A (280W)
Power (Watts) 280 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 39.4" (1.00m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC