GXC38000
Sprague-Goodman
Producto No:
GXC38000
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 3.5-38PF 100V TH
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 3.5 ~ 38pF