GXD13000
Sprague-Goodman
Producto No:
GXD13000
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 2-13PF 100V TH
En stock : 2222
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 2 ~ 13pF