GYB15000
Sprague-Goodman
Producto No:
GYB15000
Fabricante:
Sprague-Goodman
Descripción:
CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Dielectric Material Polypropylene (PP)
Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.335" Dia (8.50mm)
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 2 ~ 15pF