HA1SV12004PRFA
Delta Electronics
Producto No:
HA1SV12004PRFA
Fabricante:
Delta Electronics
Paquete:
Half Brick
Descripción:
DC DC CONVERTER 12V 50W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 154V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Half Brick
Current - Output (Max) 4.2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 53V
Control Features Enable, Active High
Series Delphi HA1SV (50W)
Power (Watts) 50 W
Type Isolated Module
Package / Case Half Brick
Efficiency 86%