HBW331M1ETR-1010S
Surge
Producto No:
HBW331M1ETR-1010S
Fabricante:
Surge
Descripción:
CAP ALUM HYB 330UF 20% 25V SMD
En stock : 300
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 500
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Ratings -
Series HBW
Type Hybrid
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 330 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 20 mOhms