HDM14JT2M20
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
HDM14JT2M20
Descripción:
RES 2.2M OHM 5% 1/4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 MOhms
Series HDM
Power (Watts) 0.25W, 1/4W