HFCN-1500+
Mini-Circuits
Producto No:
HFCN-1500+
Fabricante:
Mini-Circuits
Descripción:
LTCC HIGH PASS FILTER, 1600 - 55
En stock : 1553
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.037" (0.94mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 4-SMD, No Lead
Bandwidth 3.9 GHz
Mfr Mini-Circuits
Frequency 3.55GHz Center
Filter Type High Pass
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50Ohm