HTC1005-KIT
Susumu
Producto No:
HTC1005-KIT
Fabricante:
Susumu
Descripción:
CAP KIT THN FLM 0.1-10PF 1040PC
Guía del usuario
Applications General Purpose
Kit Type Thin Film
Packages Included 0402 (1005 Metric)
Tolerance ±0.035pF, ±5%
Quantity 1040 Pieces (26 Values - 40 Each)
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series HTC
Capacitance Range 0.1pF ~ 10pF