HV732BRTTD2434F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
HV732BRTTD2434F
Paquete:
1206
Descripción:
RES 2.43 MOHM 1% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 2.43 MOhms
Series HV73-RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W