HV732HTTE1804F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
HV732HTTE1804F
Paquete:
2010
Descripción:
RES 1.8M OHM 1% 1/2W 2010
En stock : 3973
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 1.8 MOhms
Series HV73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W