HVA08JA10M0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
HVA08JA10M0
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 10M OHM 5% 0.8W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series HVA
Power (Watts) 0.8W