HVCB0603FDD200M
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
HVCB0603FDD200M
Paquete:
0603
Descripción:
RES 200M OHM 1% 0.06W 0603
En stock : 5319
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 200 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 0.06W