HVCB2512FKD3M30
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
HVCB2512FKD3M30
Paquete:
2512
Descripción:
RES 3.3M OHM 1% 2W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 3.3 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 2W