HVLR3908F100MK9
RESI
Producto No:
HVLR3908F100MK9
Fabricante:
RESI
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 100M OHM 1% 3W AXIAL
En stock : 54
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.535" L (8.00mm x 39.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series HVLR
Power (Watts) 3W