ICTE-15RL4
onsemi
Producto No:
ICTE-15RL4
Descripción:
TVS DIODE 15VWM 25VC AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 60A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.6V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Package / Case DO-201AD, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V