IH05BQ500K
Vishay Dale
Producto No:
IH05BQ500K
Descripción:
FIXED IND 50UH 8A 30 MOHM TH
En stock : 889
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.840" Dia x 1.125" L (21.34mm x 28.58mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 50 µH