IHB3BV390K
Vishay Dale
Producto No:
IHB3BV390K
Descripción:
FIXED IND 39UH 7.5A 22 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.840" (21.34mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 7.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.100" Dia (27.94mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22mOhm Max
Inductance 39 µH