IHCL4040DZER4R7M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHCL4040DZER4R7M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
En stock : 11
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Resistance (DCR) - Parallel -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.420" L x 0.400" W (10.67mm x 10.16mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series -
Ratings AEC-Q200
Series IHCL
Package / Case Nonstandard
Mfr Vishay Dale
Height 0.157" (4.00mm)