IHD1RR3R3L
Vishay Dale
Producto No:
IHD1RR3R3L
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 4A 16 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.9A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm Max
Inductance 3.3 µH