Hogar / Fixed Inductors / IHLP2020CZER8R2M01
minImg
IHLP2020CZER8R2M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2020CZER8R2M01
Descripción:
FIXED IND 8.2UH SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 8.2 µH