ISL-24V-10K
R-K Electronics, Inc.
Producto No:
ISL-24V-10K
Descripción:
2 CHANNEL IS LATCH RELAY, 24V 10
En stock : 7
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Termination Style Screw Terminal
Output Type Relay
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Contact Form -
Weight -
Series -
Sensitivity 10kOhm
Type Constant Level
Voltage - Supply 24VAC/DC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Distance - Control To Sensor (Max) 304.8m
Features -
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 5A @ 250VAC