J7MN-50-40
Omron Automation and Safety
Producto No:
J7MN-50-40
Descripción:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 400VAC
Guía del usuario
Illumination Voltage (Nominal) -
Series J7MN
Actuator Type Rotary
Voltage Rating - AC 400 V
Mfr Omron Automation and Safety
Current Rating (Amps) 40A