JBXEC2G12FPSDS
Souriau-Sunbank by Eaton
Producto No:
JBXEC2G12FPSDS
Descripción:
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Voltage Rating 830V
Contact Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Current Rating (Amps) 7A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 125°C