Hogar / LED Drivers / JPCO-150050DA
minImg
JPCO-150050DA
Delta Electronics
Producto No:
JPCO-150050DA
Fabricante:
Delta Electronics
Descripción:
LED DRIVER
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Voltage - Input (Max) 266VAC
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 500mA
Ratings IP67
Voltage - Input (Min) 90VAC
Efficiency 94.7%
Voltage - Output 212 ~ 318V
Mfr Delta Electronics
Features OTP, OVP, SCP
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency PSE
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.49" L x 3.14" W x 1.54" H (241.0mm x 79.8mm x 39.0mm)
Weight -
Number of Outputs 1
Series JPCO
Power (Watts) 150 W