KR-1300SCT
Panasonic - BSG
Producto No:
KR-1300SCT
Fabricante:
Panasonic - BSG
Descripción:
BATTERY NICAD 1.2V 1.3AH SC
Guía del usuario
Standard Charge Current 130mA
Termination Style Solder Tab
Discharge Rate 260mA
Battery Cell Size SC
Voltage - Rated 1.2 V