Hogar / White LED Lighting / L130-6570003000W22
minImg
L130-6570003000W22
Lumileds
Producto No:
L130-6570003000W22
Paquete:
1212
Descripción:
COOL-WHITE 3030 2D ROUND LES 70
Guía del usuario
Viewing Angle 116°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.024" (0.62mm)
Current - Max 240mA
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test 176 lm/W
Thermal Resistance of Package 12°C/W
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Series LUXEON 3030 2D Line
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 127lm (Typ)