L177SDBH25SOL2G
Amphenol ICC (Commercial Products)
Producto No:
L177SDBH25SOL2G
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Features -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C